Uczestniczyliśmy w realizacjach wielu obiektów:

Michelin Polska S. A. - zakład produkcyjny w Olsztynie należący do francuskiego koncernu jest jednym z najnowocześniejszych i największych zakładów w Europie i na świecie. Wielokrotnie projektowaliśmy rozwiązania dla tych obiektów. Były to m.in. kompleksowe rozwiążania dla nowych hal produkcyjnych i magazynowych, sieci parowe, sieci kondensatu na estakadach i w halach, instalacje wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, c.o. i inne.

Hotel Marina Club - położony w malowniczej  okolicy pięciogwiazdkowy hotel . Zakres prac projektowych obejmował instalacje wod.-kan., instalacje centralnego ogrzewania, chłodu oraz kotłownię gazową o mocy ok. 1MW wspieraną panelami słonecznymi oraz wykorzystującą odysk ciepła ze skraplaczy agregatów chłodniczych.

Auchan - zaprojektowaliśmy instalacje dla kilku obiektów dla tej sieci handlowej (w  Białymstoku, Szczecinie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Gliwicach, Katowicach, Lublinie, Łomiankach). Projekty obejmowały instalacje c.o., wentylacji mechanicznej, odwodnienia dachu, odzyski ciepła z instalacji chłodniczej.

Centrum Nauki  Kopernik - chyba najbardzie znane centrum nauki w Polsce. Mieliśmy niewątpliwy zaszczyt dołożyć i swoją cegiełkę do jego powstania. Dla naszego Klienta zaprojektowaliśmy dla Centrum instalcje sanitarne grzewcze i klimatyzacyjne w zakresie projketu budowlanego.

JBB - zakład przetwórstwa mięsnego w Łysych. Na potrzeby zakładu zaprojektowaliśmy kotłownię parową o mocy 30 MW, sieć pary i kondensatu na estakadzie, węzeł cieplny parowo-wodny na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Mondi - zakład produkcji tektury w Świeciu. Instalacja pary i ciśnieniowego zwrotu kondensatu, węzeł cieplny na potrzeby centralnego ogrzewania oraz c.w.u. instalacje wentylacji i klimatyzacji; wod. -kan.

Centra Logistyczne - zaprojektowaliśmy kompleksowo instalacje dla wielu centrów logistycznych m.in. Lyreco w Sokołowie, Rossmann w Grudziądzu, Parku Logistycznego CDC w Łubnej, P&G w Aleksandrowie Łódzkim.

Oczywiście liczba obiektów na których instalcje zostały wykonane wg naszych projektów jest znacznie dłuższa. Staramy się być zawsze sprostać wymaganiom naszych Klientów do każdego podchodząc indywidualnie uwzględniając specyfikę technologii, istniejących warunków. Każdy Klient może liczyć na nasze wsparcie nie tylko na etapie wykonywania projektu, ale również podczas realizacji i w czasie eksploatacji obiektu.